Blog

Avaleht   /   Määratlemata   /   Miks nad naeratavad?

Miks nad naeratavad?

KredEx Krediidikindlustus AS võtmeisikud fotol on rõõmsad, sest edukalt on läbitud sisekoolitus „Kuidas oskuslikult kasutada ekspordis ja logistikas ICC tööriistu – Incotermsi ja tüüplepinguid?“ Tiit Tammemägi, alias Dr Incoterms Estonia 🙂 (fotol paremal) tunneb heameelt tublide kuulajate üle äsja lõppenud koolitusel.

Incoterms 2020 on käigus neljandat aastat. Võiks arvata, et kõik tarneklauslite uuendused on asjaosalistele juba selged. Tegelikult on huvi sisekoolituste vastu kasvanud sedavõrd, et Incotermsi maaletoojal, ICC Eesti asutajaliikmel EMI EWT-l on tegemist koolituste planeerimisel.

Üks sisekoolitus koosneb kahest kuni kolmest poolepäevasest kontaktkohtumisest nädalase vahega. Enne koolitust jagatakse välja ettevalmistav õppematerjal. Kuulatakse interaktiivseid loenguid, lahendatakse kaasusi, tehakse kodutöid ning läbitakse kontrollteste-arvestusi.

AS KredEx Krediidikindlustus on 2009 a loodud kindlustuselts, mis töötab Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA (uus EAS) juures pakkudes Eesti eksportööridele krediidiriske maandavaid teenuseid. Koolitus toimus KredEx Krediidikindlustuse asukohas Sepise tänav 7 – Alma Tominga maja Ülemiste Citys. Koolitusprogrammi läbisid ka ettevõtte juhid juhatuse esimees Sigrid Rähesoo ja juhatuse liige Katrin Savi. See on laienev tendents – Incotermsi professionaalne tundmine algab ekspordiettevõtte tippjuhtidest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga