Meist

Avaleht   /   Meist

EMI EWT on üks vanimaid mitteriiklikke koolitusettevõtteid ning esimene väliskaubandust õpetav eraõppeasutus Eestis. EMI EWT  avas oma uksed juba 80-ndate lõpus ning eelmise sajandi viimastel aastatel hoiti juhtivaid positsioone ajalehe „Äripäeva” koolitusfirmade TOPis.

Tammsaare Ärikeskus

Möödunud aastate jooksul on EMI EWT tegevusvaldkond laienenud ning väliskaubanduse õppesuunale on lisandunud nii juhtimise kui finantsjuhtimise, äriõiguse, turunduse ja müügitöö ning riigihangete õppesuunad, samuti korraldatakse rahvusvahelisi äri- ja koolitusreise. Välja on töötatud arvukaid uudseid ja kaasaegseid teadmisi ning trende edasiandvaid õppekursuseid, ainukese õppeasutusena Eestis väljastati FIATA diplomit ning ettevõtte osaleb aktiivselt erinevate siseriiklike ja rahvusvaheliste organisatsioonide, sh Pariisis paikneva Rahvusvahelise Kaubanduskoja (ICC) töös.

Samas ei ole EMI EWT kunagi ära unustanud oma missiooni, pakkuda ühiskonna arenguid analüüsivaid,  väärtusi loovaid ning kliendi huvisid arvestavaid kvaliteetseid koolitusi ning konsultatsioone. Klientidelt saadud tagasiside ja rahulolu põhjal teame, et see on edukalt õnnestunud.

EMI EWT on ka Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner