Blog

Avaleht   /   Incoterms   /   Incotermsi baaskursus on koolitus, mis sobib nii alustajale kui profile

Incotermsi baaskursus on koolitus, mis sobib nii alustajale kui profile

EMI EWT populaarseim koolitustoode on “Tarneklauslid Incoterms. Baaskursus”. Aeg-ajalt tekitab arusaamatust sõna “baaskursus”. Tegemist oleks nagu alustaja koolitusega.
Tegelikult nii ei ole. Incotermsi baaskursus on professionaalne ja põhjalik koolitus, mis sobib nii alustajatele kui ka kogenud logistika ja väliskaubanduse spetsialistidele.
Kursuse esmane eesmärk on avada normi kõik sisesüsteemid – eelkõige tarneklauslite jaotus nelja rühma (E, F, C ja D) ning seejärel pakkuda süvitsi minevat ülevaadet igast Incotermsi tarneklauslist ning nende praktilisest rakendamisest igapäevases äris. Koolitusel osalenud on korduvalt kinnitanud, et õpetus on olnud süsteemiloov ja saadud teadmised äärmiselt väärtuslikud ning praktikas kasutatavad.

Lõpetaja Aare Mihelsoni tagasiside

Eile (21.06.) levis LinkedInis staažika ekspedeerimiseksperdi-logistiku Aare Mihelsoni postitus. Ta läbis edukalt kevadsuvise Incotermsi baaskursuse j kinnitas ülalkirjeldatut LinkedInis:

“Pärast 20+ aastat ekspedeerimises olen lõpuks Incotermsis sertifitseeritud. Tahan väljendada oma siirast tänu Tiit Tammemäele, PhD, võimaluse eest osaleda Incotermsi baaskursusel. Kursusel omandatud teadmised on tõeliselt hindamatud, eriti arvestades, et üle 90% rahvusvahelistest kaubandustehingutest põhinevad Incotermsil. Soovitan ICC Estonia – EMI EWT Ida-Lääne Koolituse OÜ kursust kõigile!”

Aare Mihelsoni positiivne kogemus ja siiras soovitus on meile suureks tunnustuseks. Tema sõnad kinnitavad, et meie koolitused on kõrge kvaliteediga ja vastavad tänapäeva äritegevuse vajadustele. Incotermsi koolitus annab osalejatele kindlustunde ja teadmised, mis on hädavajalikud edukaks rahvusvaheliseks äriks.

1 thoughts on “Incotermsi baaskursus on koolitus, mis sobib nii alustajale kui profile

  1. Incotermsi baaskursus on kasulik mitte ainult vastutava valdkonna osalejatele, aga ka hea treening ettevõtte juhtidele kuna sunnib välja tulema raammõtlemisest ja nägema asju “ruumiliselt”. Koolitusel toodud reaalsed näited praktikast annavad selge ülevaate kuidas ja miks võivad tekkida lepinguvälised kulud – maksed tehingute eest või võetavad lisakohustused mille peavad tegema lepingu teised osapooled. Samuti lihtsustab Incotermsi tundmine riigihangetel osalemisel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga