Kursuse detailid

Avaleht   /   Varude- ja laoprotsesside juhtimine

Kursuse info

  • Kood:EVLJ-6
  • Aeg:13.-14. veebruar 2025
  • Maht:2 päeva (16 akadeemilist tundi)
  • Koht:Tammsaare Ärikeskus
  • Koolitaja:Kaie Laurie Jugasaar
  • Õppekavarühm:Juhtimine ja haldus

Varude- ja laoprotsesside juhtimine

Kaie Laurie Jugasaar Incoterms. Väliskaubandus. Logistika

Varude- ja laoprotsesside juhtimine on Tarneahelajuhi arenguprogrammi 2024 viies moodul. Samas on see iseseisev ja terviklik käsitlus, mida võib kuulata eraldi koolitusena. Koolitus aitab osalejatel mõista tarneahela juhtimise olemust ja eripära ning selle vahetut seost ettevõtte strateegilise juhtimisega.

Sihtrühm

Koolitus on suunatud laiale sihtrühmale, mis hõlmab endas nii planeerijaid, ostjaid/hankijaid, logistikuid kui ka tootmisjuhte.

Teemad

Varude all on igal ettevõttel suur hulk raha, mida ettevõte soovib mujal kasutada. Moodulis käime läbi erinevad varude, nii tööstuslike kui ka kaubanduslike, juhtimise metoodikad. Vaatleme varude tekkepõhjuseid ja varude alandamise võimalusi.
Käsitleme kõiki laoprotsesse alates kaupade saabumisest kuni kaupade väljastamiseni. Kuidas teenindada tootmist (KanBan)? Kuidas panna lattu rohkem kaupa kui ladu mahutab? Kuidas leida laost üles kadunud tooted? Kuidas vähendada laokadusid? Kas laoinventuuri tuleb teha kord päevas või kord aastas?

Koolitaja

Kaie Laurie Jugasaar

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkoolis transpordi ja logistika eriala ning alustasin teekonda logistikas veokorraldusega, kuid proovides kätt tarneahela planeerijana leidsin oma kire seal valdkonnas. Varude juhtimise poole pealt oman kokkupuudet nii tootmise planeerimise, tarnijatelt valmistoodangu tellimise kui ka materjalide kojukutsumisega. Hetkel olen Orkla Eestis planeerimisjuht ja olnud lähedalt seotud uue pilvepõhise planeerimissüsteemi juurutamisega, erinevate parendusprojektidega ettevõttes ning juhtinud VMI (vendor managed inventory) rakendamist tarnijatega.

 

Koolituskoht

Tammsaare Ärikeskus A. H. Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn. Võimalikust asukoha muutusest teatatakse aegsasti enne koolitust.

Koolituse maksumus

465€ + km

Hind katab: koolituse, koolitusmaterjalid, kaks + kaks kohvipausi ja kaks lõunat

Registreerumine

    Oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.