Kursuse detailid

Avaleht   /   Jaotuslogistika, tagastuslogistika ja roheline logistika

Kursuse info

  • Kood:EJTR-6
  • Aeg:24.-25. aprill 2025
  • Maht:2 päeva (16 akadeemilist tundi)
  • Koht:Tammsaare Ärikeskus
  • Koolitaja:Tarmo Tael
  • Õppekavarühm:Juhtimine ja haldus

Jaotuslogistika, tagastuslogistika ja roheline logistika

Tarmo Tael Incoterms. Väliskaubandus. Logistika, Tarneahelajuhi arenguprogramm

Jaotuslogistika, tagastuslogistika ja roheline logistika on Tarneahelajuhi arenguprogrammi 2024 seitsmes moodul. Samas on see iseseisev ja terviklik käsitlus, mida võib kuulata eraldi koolitusena. Koolitus aitab osalejatel mõista tarneahela juhtimise olemust ja eripära ning selle vahetut seost ettevõtte strateegilise juhtimisega.

Sihtrühm

Koolitus on suunatud laiale sihtrühmale, mis hõlmab endas nii planeerijaid, ostjaid/hankijaid, logistikuid kui ka tootmisjuhte.

Teemad

Mida tähendab Inglismaalt pärit mõiste “milk run”? Kas vedada kaubiku või furgooniga? Mitu dispetšerit on vaja, et planeerida ringile 10 tellimust päevas, 1000 tellimust päevas? Miks kliendid tooteid tagastavad ja mis nendega pärast ette võtta. Neile ja ka paljudele teistele jaotuse ja tagastusega seotud küsimustele otsime moodulis vastust. Loomulikult mõeldes keskkonnasäästlikkusele.

Koolitaja

Tarmo Tael

Logistika valdkonnas olen töötanud üle 20 aasta ja seda peamiselt viimase miiliga seotud ettevõtetes DPD (Prantsuse post), Itella/Smartpost (Soome post) ja olen olnud abiks eksperdina viimase miili lahenduste puhul. Eelmisel aastal liitusin Lumi Capitaliga, kus ma olen Partner logistikakinnisvara tegevussuunal Baltikumis. Olen panustanud pea 10 aastat alustavate ettevõtete arengusse, olles investor ja mentor Startup Wise Guys kiirendis. Olen lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkoolis transpordi ja logistika eriala, täiendanud ennast Soomes ja jätkanud õpinguid Tallinna Tehnikaülikoolis logistika magistriõppes

 

Koolituskoht
Tammsaare Ärikeskus, A. H. Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn

Koolituse maksumus

465€ + km

Hind katab: koolituse, koolitusmaterjalid, kaks + kaks kohvipausi ja kaks lõunat

Registreerumine

    Oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.