Ivo Rull

Avaleht   /   Ivo Rull

Ivo Rull on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse osakonna (MBA, 1991) ning töötanud ajakirjanikuna mitmetes meediakanalites (Eesti Ekspress, Sirp, Pikker, Postimees) ning teinud kaastööd paljudele meediakanalitele.
Ta on olnud poliitik (Rahvusliku Koonderakonna “Isamaa” peasekretär ning Riigikogu Parempoolsete fraktsiooni nõunik), kommunikatsioonijuht (Fontes Option, Hill & Knowlton Eesti, Coop Eesti, Prisma Peremarket) ning turundusjuht (Tootjavastutusorganisatsioon).
Ivo Rull on viinud läbi kokku ligi pool tuhat erinevat avaliku esinemise ja meediaga suhtlemise koolitust. Ta on raamatute “Meediamängud” (2008) ja „Populismist“ (2014) ning almanahhi „Tartu tudengid kuumadel kaheksakümnendatel“ (2015) autor.

Kauaegne suhtekorraldusfirma Rull & Rumm juhataja töötab täna Tallinna Ülikoolis.


Südamest suured tänud Teie suurepärasele tiimile ja võimalusele oma teadmisi täiendada! Olete ülivõrdes superlahedad ja jätkake samas vaimus olles nii ägedas kontaktis iseendaga!” Margareth B.

See oli väljakutsuv, kuid väga kasulik ja vajalik koolitus, sest juba järgmisel nädal oli vaja äriplaani tutvustada” Toivo K.

Tänusõnad Ivo Rullile! Tunnen ennast edaspidi kindlamana avalikel sõnavõttudel.” Nele-Liis T.