Kursuse detailid

Avaleht   /   Tarneklauslid Incoterms 2020 ja ICC tüüpmüügilepingu oskuslik kasutamine.

Kursuse info

  • Koolitaja:Tiit Tammemägi
  • Koht:Tammsaare Ärikeskus, ettevõte või interneti vahendusel
  • Kood:SEI
  • Hind:Vastavalt kokkuleppele
  • Viimane tellimus::Ida-Viru Ettevõtluskeskus
  • Aeg::Kokkuleppel

Tarneklauslid Incoterms 2020 ja ICC tüüpmüügilepingu oskuslik kasutamine.

Tiit Tammemägi, PhD Incoterms. Väliskaubandus

Alanud on ka sisekoolitused uue Incotermsi teemal. Standardne variant koosneb kolmest koolitusest a´4-5 akadeemilist tundi nädalase vahega. Koolitust tehakse eesti, inglise või vene keeles. Grupi suurus 8-22 kuulajat. Esimene Incoterms 2020 sisekoolitus oli inglise keeles ja toimus septembris Gunvor Services AS tellimisel. Nordmet AS otsustas vene keele kasuks.
Oleme paindlikud koolituse sisu, rühma suuruse ja ajakava osas.  Ei soovita liiga suurt rühma (üle 22 osaleja).
Väga positiivne on firma finantsjuhi, pearaamatupidaja, kontrolleri huvi Incotermsi vastu. Sisekoolituse gruppides kohtab  üha sagedamini logistikute, eksportööride-importööride, ostu- ja müügijuhtide kõrval finantsjuhte, raamatupidajaid, ka pearaamatupidajaid.

Seda sisekoolitust teeme uutes tingimustes ka Interneti teel. Veebikoolitus toimub samuti kolmes osas. Ühe osa pikkus 5 akadeemilist tundi. Esimene koolitus toimus Põlva ettevõtte Acino Eesti OÜ tellituna 16. aprillil. Osavõtjate tagasiside oli igati positiivne. Kasutatud veebinariplatvorm võimaldas osalejaid hästi kaasata ning andis head tagasisidet sellest, kuidas lektori pakutu osavõtjatele kohale jõudis. Saadud kogemus kinnitab, et ka veebiseminari vormis on võimalik tõhusaid sisekoolitusi teha.

Koolitaja

Tiit Tammemägi, PhD, ICC registreeritud Incoterms 2020 treener, Rahvusvahelise Kaubanduskoja kommertsõiguse ja –praktika komisjoni liige, Incoterms 1990, 2000, 2010 ja 2020 eestindaja

Oma huvist palun teatada ICC Eesti E-posti teel: icc@icc-estonia.ee
või telefonil +372 684 1252

Sisekoolituse päring