Kursuse detailid

Avaleht   /   Tarneklauslid Incoterms ja ICC tüüpmüügilepingu oskuslik kasutamine

Kursuse info

  • Koolitaja:Tiit Tammemägi
  • Koht:Tammsaare Ärikeskus, ettevõte või interneti vahendusel
  • Kood:SEI
  • Hind:Vastavalt kokkuleppele
  • Viimane tellimus::Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühing Prolog
  • Aeg::Kokkuleppel

Tarneklauslid Incoterms ja ICC tüüpmüügilepingu oskuslik kasutamine

Tiit Tammemägi, PhD Incoterms. Väliskaubandus. Logistika, Sisekoolitus.

Sisekoolitused Incotermsi teemal. Standardne variant koosneb kolmest koolitusest a´4-5 akadeemilist tundi nädalase vahega. Koolitust tehakse eesti  või inglise keeles. Grupi suurus 8-18 kuulajat. Üle kümne tarneklauslite sisekoolituse on tellinud Gunvor Services AS. Korduvtellijate hulka kuuluvad ABB AS, NPM Silmet OÜ, Tarneahelate Juhtimise Ühing Prolog, Ida-Virumaa Ettevõtluskeskus. Lisaks on Incoterms 2020 sisekoolitusi tellinud Filter AS, Nordmet AS, Acino Estonia OÜ, Wiima Logistics OÜ, Metaprint AS,  AS Framm, Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus, KredEx Krediidikindlustus AS.
Oleme paindlikud koolituse sisu, rühma suuruse ja ajakava osas.  Ei soovita liiga suurt rühma (üle 18 osaleja).
Väga positiivne on firma finantsjuhi, pearaamatupidaja, kontrolleri huvi Incotermsi vastu. Sisekoolituse gruppides kohtab  üha sagedamini logistikute, eksportööride-importööride, ostu- ja müügijuhtide kõrval finantsjuhte, raamatupidajaid, ka pearaamatupidajaid.

Oleme avatud tellijate erisoovidele. Nii näiteks tellis Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus spetsiaalse sisekoolituse Incotermsi kasutamisest riigihangetes. Juba on vormistatud ka kordustellimus.

Seda sisekoolitust teeme ka Interneti teel. Veebikoolitus toimub samuti kolmes osas. Ühe osa pikkus 5 akadeemilist tundi. Esimene distantskoolitus toimus Põlva ettevõtte Acino Estonia OÜ tellituna 2020 aprillis (Covidi tõusuajal). Osavõtjate tagasiside oli igati positiivne. Kasutatud veebinariplatvorm võimaldas osalejaid hästi kaasata ning andis head tagasisidet sellest, kuidas lektori pakutu osavõtjatele kohale jõudis. Saadud kogemus kinnitab, et ka veebiseminari vormis on võimalik tõhusaid sisekoolitusi teha.

Koolitaja

Tiit Tammemägi, PhD, ICC registreeritud Incoterms 2020 treener, Rahvusvahelise Kaubanduskoja kommertsõiguse ja –praktika komisjoni liige, Incoterms 1990, 2000, 2010 ja 2020 eestindaja

Oma huvist palun teatada EMI EWT Ida-Lääne Koolituse OÜ E-posti teel: ewt@emiewt.ee või telefonil +372 684 1250

Sisekoolituse päring