Kursuse detailid

Avaleht   /   Tarneklauslid Incoterms ja ICC tüüpmüügilepingu oskuslik kasutamine.

Kursuse info

  • Koolitaja:Tiit Tammemägi
  • Koht:Tammsaare Ärikeskus, ettevõte või interneti vahendusel
  • Kood:SEI
  • Hind:Vastavalt kokkuleppele
  • Viimane tellimus::Ida-Viru Ettevõtluskeskus
  • Aeg::Kokkuleppel

Tarneklauslid Incoterms ja ICC tüüpmüügilepingu oskuslik kasutamine.

Tiit Tammemägi, PhD Incoterms. Väliskaubandus. Logistika

Sisekoolitused Incotermsi teemal. Standardne variant koosneb kolmest koolitusest a´4-5 akadeemilist tundi nädalase vahega. Koolitust tehakse eesti  või inglise keeles. Grupi suurus 8-22 kuulajat. Esimene ja viimane Incoterms 2020 sisekoolitus olid inglise keeles ja toimusid Gunvor Services AS tellimisel. Lisaks on Incoterms 2020 sisekoolitusi tellinud Filter AS, Nordmet AS, Tarneahelate Juhtimise Ühing Prolog, Ida-Virumaa Ettevõtluskeskus, Wiima Logistics OÜ, ABB AS, NPM Silmet OÜ, Metaprint AS,  Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus.
Oleme paindlikud koolituse sisu, rühma suuruse ja ajakava osas.  Ei soovita liiga suurt rühma (üle 22 osaleja).
Väga positiivne on firma finantsjuhi, pearaamatupidaja, kontrolleri huvi Incotermsi vastu. Sisekoolituse gruppides kohtab  üha sagedamini logistikute, eksportööride-importööride, ostu- ja müügijuhtide kõrval finantsjuhte, raamatupidajaid, ka pearaamatupidajaid.

Seda sisekoolitust teeme ka Interneti teel. Veebikoolitus toimub samuti kolmes osas. Ühe osa pikkus 5 akadeemilist tundi. Esimene koolitus toimus Põlva ettevõtte Acino Eesti OÜ tellituna 16. aprillil. Osavõtjate tagasiside oli igati positiivne. Kasutatud veebinariplatvorm võimaldas osalejaid hästi kaasata ning andis head tagasisidet sellest, kuidas lektori pakutu osavõtjatele kohale jõudis. Saadud kogemus kinnitab, et ka veebiseminari vormis on võimalik tõhusaid sisekoolitusi teha.

Koolitaja

Tiit Tammemägi, PhD, ICC registreeritud Incoterms 2020 treener, Rahvusvahelise Kaubanduskoja kommertsõiguse ja –praktika komisjoni liige, Incoterms 1990, 2000, 2010 ja 2020 eestindaja

Oma huvist palun teatada ICC Eesti E-posti teel: icc@icc-estonia.ee
või telefonil +372 684 1252

Sisekoolituse päring